Movist

Movist Mac için

Basit ve güçlü medya oynatıcı

Movist, Mac'in yüksek kaliteli yakalama özellikleriyle dikkat çeken basit ama güçlü bir oyuncu. QuickTime ve FFmpeg'i destekler ve ayrıca altyazıları destekler. Videoları tam ekran modunda izleyebilir ve varsayılandan geniş ekrana farklı...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Hafif ve kullanımı kolay
  • Mükemmel oynatma kalitesi
  • Quicktime ve FFmpeg'i anında kodlar

DEZAVANTAJLAR

  • Apple'ı uzaktan desteklemiyor

Çok iyi
8
Movist, Mac'in yüksek kaliteli yakalama özellikleriyle dikkat çeken basit ama güçlü bir oyuncu.

QuickTime ve FFmpeg'i destekler ve ayrıca altyazıları destekler. Videoları tam ekran modunda izleyebilir ve varsayılandan geniş ekrana farklı en boy oranları arasında anında geçiş yapmanızı sağlar. Görünüşe göre Movist, Apple'ın uzaktan kumandası gibi uzaktan desteklemiyor olsa da Quicktime'ın yerine geçecek şekilde tasarlandı.

Movist videolarını hızlı ileri sarmak ve geri sarmak için klavye kısayollarını yapılandırabilirsiniz, ancak kullanıcıların çoğuna hitap edecek kodlama özellikleridir. Quicktime ile FFmpeg arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Bu, Quicktime ile FFmpeg'e kodlamak için yüklü olan Periban'a ihtiyacınız olan bir şey.

Son derece hafif, altyazılar için harika ve Quciktime ve FFmpeg formatlarını kodlamak ve kod çözmek için gerekenler için mükemmel olan Movist, genellikle mükemmel bir yuvarlak video oynatıcıdır.

Hata düzeltmeleri

Değişiklikler

  • Hata düzeltmeleri

mac için Ses en fazla indirilenler

Movist

İndir

Movist 0.6.8

Movist hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×